+371 64807535, +371 64807534

 

Vārda dienu šodien svin: Matīss, Modris, Mariss

b
b
 

Baha ziedu terapija ir vērsta uz mūsu emocijām un domām- tajā izmantotās ziedu esences atbrīvo no negatīviem un postošiem psihoemocionāliem stāvokļiem (bailēm, aizvainojuma, stūrgalvības, niknuma u.c.) un, palīdz atjaunot dabisko iekšējo līdzsvaru, atgūt iekšējo mieru, ļauj uz pašreizējo situāciju paskatīties no cita skatu punkta un ieraudzīt problēmas risinājumu. Jo līdzsvarotāki mēs esam, jo emocionāli mierīgāk spējam reaģēt uz notikumiem. Jo optimistiskāk raugāmies uz dzīvi, jo vairāk iespēju saskatām.

Baha ziedu terapiju atklāja angļu ārsts Edvards Bahs .Tajā izmanto 38 esences, kas pamatā iegūtas no savvaļas augu ziediem. Baha ziedu terapijas uzmanības centrā atrodas cilvēks, viņa domas, emocijas, attieksme pret dzīvi un pieredze.

 

Šī terapija ir visā pasaulē populāra pašpalīdzības metode, jo tā ir dabiski droša, vienkārša un pieejama ikvienam, un to var izmantot kopā ar jebkuru citu terapiju.

Terapija ir pieejama pie mums-mūsu bērniem ,vecākiem un kolēģiem, iepriekš sazinoties un saskaņojot laikus  ar Baha ziedu speciālistu

Inesi Skaidro tālrunis 29351654

Labdien, māmiņas, tēti, vecmāmiņas, vectētiņi, pedagogi un citi interesenti!

494527407
494527407
 

Lai veicinātu vecākus pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, Labklājības ministrijas iniciētā projekta ietvaros tiek organizēta akcija "Maziem mirkļiem ir liela nozīme", kura norisināsies 10. decembrī. Ar šo akciju kampaņas organizatori vēlas iedibināt jaunu tradīciju - svētdienu, kas tiek pavadīta ģimenes lokā, mudinot vecākus veltīt kaut pavisam nedaudz vairāk laika kopā ar saviem bērniem.

Akcijas "Maziem mirkļiem ir liela nozīme" aktivitātes var veikt dažādi, piemēram, kopīgi pagatavojot pusdienas, sarīkojot spēļu pēcpusdienu, aizbraucot uz tuvāko pastaigu taku, parku vai dodoties pastaigā gar jūru.
Ikvienam kopīgi pavadītam mirklim ir nozīme.

Sociālās kampaņas ietvaros ir izstrādāts informatīvais materiāls, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. Šo informatīvo e-bukletu var lejupielādēt:  https://goo.gl/quz9k4.

Kampaņas klipus var noskatīties šeit:
https://www.facebook.com/MirklimIrNozime/videos/157279101532751/

https://www.facebook.com/MirklimIrNozime/videos/159114784682516/

https://www.facebook.com/MirklimIrNozime/videos/159443634649631/

 

vvv
vvv
 

Mazi bērni ienes lielas pārmaiņas mūsu dzīvē. Jo labāk mēs viņus sapratīsim, jo vairāk spēsim palīdzēt un atbalstīt.

Cilvēka attīstība notiek soli pa solim un pat tad, kad domājam, ka bērni jau izauguši un viņiem vajadzētu būt saprātīgiem, tik un tā viņi redz, domā un jūt pasauli savādāk nekā mēs pieaugušie. Tāpēc vienmēr ir noderīgi palūkoties uz apkārt notiekošo no bērna pozīcijas, lai saprastu viņa pasaules pieredzi. Kā tas ir neprast paskaidrot notikušo, nemācēt aprakstīt savas sajūtas, nesaprast pieaugušā teikto, nezināt pareizās atbildes uz simtiem jautājumu…

Lasīt tālāk ...

96062584612c27f56cdd898272e5d827--photo-backdrops-photography-backdrops
96062584612c27f56cdd898272e5d827--photo-backdrops-photography-backdrops
 

Mācīšanās brīvā dabā

Vajadzību pēc daudzveidīgas saskarsmes ar dabu, līdzcilvēkiem un kultūrainavu apstiprina vides psiholoģijas pētījumi, uzsverot šā resursa nozīmi cilvēka iekšējās garīgās ainavas veidošanā. Smadzenēm ir svarīgi saņemt visus dabas sniegtos stimulus: skaņu, gaismu, formu un krāsu pārpilnību. Putnu dziesmas, vēja šalkoņa, saules atspīdumi un ēnas, mitrums, migla, puķu un kukaiņu krāsainība – viss ir vajadzīgs mūsu dzirdei, redzei un ādai. Smadzeņu šūnu augšana ir tieši saistīta ar īpašo stimulāciju, ko mums piedāvā dzīvā daba visapkārt. Dzīves situācijas un priekšmeti ir jāiepazīst to īstajā vietā. Teātra apmeklējums noder, lai gūtu priekšstatu par teātri, pastaiga mežā – lai iemācītos, kā sauc egli, priedi un gaileni, komunikācija ar līdzcilvēkiem dažādās saziņas situācijās – lai apgūtu saziņas prasmi.

Veiksmīga mācīšanās brīvā dabā: daži nosacījumi

Lasīt tālāk ...

Ēdienkarte

edienkarte

Dienas gaita

dienas gaitas