+371 64807535, +371 64807534

 

Vārda dienu šodien svin: Dana, Dans, Danute, Edgars

             

reksis un mince
reksis un mince
  

            Maija sākums mūsu pirmsskolā aizsācies ļoti darbīgi un saspringti. Līdztekus Ģimenes dienai  veltītajiem svētku koncertiem  norisinājās arī „Teātra dienas”.  No 9. Līdz 16. maijam rīta cēlienos, tūliņ pēc brokastīm, bērni savus iestudētos teātrus kopā ar audzinātājām, auklītēm un muzikālajām audzinātājām prezentēja draugiem no citām grupiņām.

Katrai grupiņai bija uzdevums – iestudēt teātra izrādi, kur galvenie varoņi būtu konkrētās grupiņas logo dzīvnieciņi, putniņi vai kukainīši.  

Pirms katras izrādes bērnus- skatītājus- pārsteidza divi ciemiņi: suns Reksis un kaķenīte Mince, kas pavisam nejauši bija satikušies bērnudārzā „Priedīte”.  Atklājās, ka suņuks līdz šimnebija redzējis nevienu teātra izrādi, tāpēc kaķenīte kopā ar bērniem viņam pastāstīja, kas tas teātris  ir un kā tajā jāuzvedas. Kopīgi tika pārrunāts, kā jāuzvedas teātrī, ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Visi kopā ievingrināja rociņas applaudēšanā un tad bērnu priekšnesumi varēja sākties.  

1.„Pelēni” rādīja izrādi „Pelēnu pārsteigums”

2.„Ezīši” - „Ezīša dzimšanas diena

3„Taurenīši” - „Taurenīšu krāsainais lidojums”

4.„Mārītes”- „Mārītes ceļojums”

5.„Sienāzīši” – „Sienāžu koncerts Puķu ballē”

6.„Vāverēni” – „Vāverēni"

7.„Zaķēni”” - „Zaķēni dodas pārgājienā”

8.„Pūcītes” – „Vislabākā māmiņa”

9.„Zīlītes” – „Zīlītes dziesma”

10„Bitītes” – „ Notikums ziedu pļavā”

Pēc lielajiem „ģenerālmēģinājumiem” mazie mākslinieki pēcpusdienās priecēja savus vismīļākos – māmiņas un tētus ar šīm pašām izrādēm.

Paldies  grupiņu kolektīviem par fantastiskajiem priekšnesumiem un burvīgajām dekorācijām!  Paldies muzikālajām audzītēm, kas palīdzēja priekšnesumu realizācijā ar mūzikas pavadījumu un skaistām dziesmām! Paldies visam PII kolektīvam! Paldies vecākiem par mūsu mazajiem aktieriem, kas šajās Teātra dienās bija vislabākie!

                                                           „Zaķēnu” grupas pirmsskolas skolotājas LINDA un   KRISTĪNE 

                                                                             „Pūcīšu” grupas pirmsskolas skolotājas INA un LĀSMA 

Ēdienkarte

edienkarte

Dienas gaita

dienas gaitas