+371 64807535, +371 6487534

 

Vārda dienu šodien svin: Daiga, Dinija

Miķelītis bagāts vīrs,

Daudz tu vedi vezumā,

Bietes, kāļus, burkāniņus,

Kartupeļus, sīpoliņus.

  

IMG_2847
IMG_2847
 Šogad, Miķelis ar saviem draugiem- Ezi, kāpostu, beciņu, bērzlapi, mušmiri, dārza karali ķirbi un ķirbja māmiņu, apciemoja visus iestādes  bērnus. Miķelim līdzi bija augļi, dārzeņi, dažādas sulas un garšaugi.

    Bērniem bija uzdevums pēc taustes, garšas atminēt, kas tas ir par dārzeni vai augli. Vecākajās grupās tika veikta sulu degustācija- pēc garšas, krāsas jānosaka, no kāda dārzeņa vai augļa sula tika izspiesta. Miķelis ar bērniem spēlēja vienu spēli „Atmini ogu!” Pēc garšas, aizvērtām acīm, bērniem bija jāatmin divas ogas-pīlādzis un dzērvene. Miķelis arī pārbaudīja skolotāju zināšanas par garšvielām.

Lasīt tālāk ...

IMG_2757
IMG_2757
   22. septembrī visā Latvijā notika „Olimpiskā diena 2017”. Arī PII „Priedītes” sagatavošanas grupas bērni visu nedēļu, sporta skolotājas pavadībā, apguva rīta vingrošanas kompleksu, kā arī trenējās izturības skrējienam.

Piektdienas rītā PII ”Priedīte” „Pelēnu” un „Mārīšu” grupas audzēkņi devās uz Madonas Sporta halli. Plkst 10:00 kopā ar Madonas novada skolēniem un PII iestāžu audzēkņiem, skanot mūzikai, uzsāka kopīgu rīta vingrošanu.

 Pēc vingrošanas dalībnieki devās uz starta vietu, lai izmēģinātu spēkus kopīgā 300 m krosa skrējienā. 

Lasīt tālāk ...

IMG_0012
IMG_0012
 PII „Priedīte” Tēvu diena ritēja 13.septembra pēcpusdienā.Katrā grupā bija noorganizētas radošās darbnīcas, kurās tika gatavoti skaņu instrumenti. Pamatā-grabulīši ritma izsišanai bērnu ikdienas norisēm. Instrumentu pildījumam varēja izmantot smiltis, sīkus akmentiņus, nelielus makaronus, rīsus un zirņus. Pēc piedalīšanās darbnīcās bērnudārza  lielajā zālē notika koncerts, kur ģimenēm uzstājās bērni.   Dziesmas, rotaļas, dzejolīši mazuļu interpretācijā  pieskārās ikviena tēva sirdij. Telpa bija piepildīta un emocionāli uzlādēta.

Lasīt tālāk ...

 Lai veicinātu bērnu interesi par sportu un attīstītu sportiskās spējas, kā arī popularizētu veselīgu,sportisku dzīvesveidu un kustību prieku 

19.maijā notika”Mazā sporta olimpiāde Degumniekos”.Mūsu PII”Priedītes””komandu pārstāvēja seši zēni un četras meitenes.

Piektdienas rītā “Taurenīšu” un “Pelēnu” grupas 10 bērni kopā ar skolotājām Emīliju, Diānu, Ingunu, metodiķi Olgu  un medmāsu Daigu labā noskaņojumā un cīņas garā sēdāmies autobusā un devāmies uz sacensībām.

Lasīt tālāk ...

Ēdienkarte

edienkarte

Dienas gaita

dienas gaitas