+371 64807535, +371 6487534

 

Vārda dienu šodien svin: Otīlija, Iveta

         

130114859
130114859
 

            Kā jau katru gadu, arī šogad, 17. novembrī mūsu iestādē tika sumināta Latvija.

        Jau vairāk kā nedēļu pirms svētkiem bērni tika iepazīstināti ar Latvijas simboliku – karogu, ģērboni, novadiem, kā arī tika mācīta himna. Bērniem tika stāstīts, ka šie ir nopietni svētki, kuros ir jāizturas un jāuzvedas atbilstoši to nozīmīgumam.

       Katrā grupā atbilstoši vecumposmam tika pārrunāts par mūsu Dzimteni = veidoti radoši – vizuālie darbiņi, vērota daba, apkārtne.

       Svētki sākās ar PII vadītājas Gitas Lancmanes uzrunu, tika lasīti bērnu vēlējumi Latvijai dzimšanas dienā. PII darbinieku ansamblis visus klātesošos sveica ar U. Stabulnieka dziesmu „Tik un tā” .

Lasīt tālāk ...

IMG_3225
IMG_3225
 

 9. novembrī mūsu iestādē tika ieskandināta Mārtiņdiena, lai iepazīstinātu bērnus ar latviešu tautas gadskārtu svētkiem. Tie ir seni latviešu tradīciju svētki, kas saistās ar  rudens zemes darbi pabeigšanu un ziemas gaidīšanu.  Tad  iesākas ķekatu laiks.

Katras grupas bērni gatavoja kolektīvo darbu savu - Madonas gaili. Mācījās skandēt un dziedāt tautasdziesmas, minēja mīklas, iepazinās ar tautas ticējumiem, gāja rotaļās.

Lasīt tālāk ...

22
22
 

  1. oktobrī PII „Priedīte”norisinājās Dzejas dienas pasākums “Ciemos pie Burtu fejas”.

Uz pasākumu ciemos bija atbraukuši “Burtu fejas”draugi “Vāverīte”, Pūce,” Ezis”, kas atbalstīja  un iedrošināja  bērnus skaitīt  dzejoļus.

Pie bērniem “Burtu fejas” draugi ieradās neparasti, ar autobusu un dziedot dziesmiņu, “Burti burti, burtiņi, trīsdesmit trīs, ja tos visus zināsi skolā iesi drīz”.

Mazākos bērnus Burtu feja ar saviem draugiem apciemoja grupās, kur kopīgi dziedāja un gāja rotaļās.

Jaukajos  tēlos iejutās skolotājas- Lāsma Pirksta(Burtu feja), Līga Biķerniece (Ezis), Laura Breča(Vāverīte), Ligita Lūse(Pūce)

Lasīt tālāk ...

Miķelītis bagāts vīrs,

Daudz tu vedi vezumā,

Bietes, kāļus, burkāniņus,

Kartupeļus, sīpoliņus.

  

IMG_2847
IMG_2847
 Šogad, Miķelis ar saviem draugiem- Ezi, kāpostu, beciņu, bērzlapi, mušmiri, dārza karali ķirbi un ķirbja māmiņu, apciemoja visus iestādes  bērnus. Miķelim līdzi bija augļi, dārzeņi, dažādas sulas un garšaugi.

    Bērniem bija uzdevums pēc taustes, garšas atminēt, kas tas ir par dārzeni vai augli. Vecākajās grupās tika veikta sulu degustācija- pēc garšas, krāsas jānosaka, no kāda dārzeņa vai augļa sula tika izspiesta. Miķelis ar bērniem spēlēja vienu spēli „Atmini ogu!” Pēc garšas, aizvērtām acīm, bērniem bija jāatmin divas ogas-pīlādzis un dzērvene. Miķelis arī pārbaudīja skolotāju zināšanas par garšvielām.

Lasīt tālāk ...

Ēdienkarte

edienkarte

Dienas gaita

dienas gaitas